ATB Sint Maarten ‘Knorrencross’
- -
Het is al weer half augustus en dat betekend het ‘kermis seizoen’ in onze regio! Dan denk je natuurlijk meteen aan draaimolens, botsauto’s, spookhuizen,suikerspinnen en de hobbelende geit, maar vergeet ook de kermiscrossen niet!
Op zaterdag 31 augustus wordt de 3e Knorrencross gehouden in Sint Maarten. Vorig jaar streden ruim 40 senioren om de eerst plaats. Jesper Slik kwam hier na een uur en 1 ronde als eerste over de meet. Bij de dames was het Rozanne Slik (de zus van..) die voor Linda Kuyper de overwinning pakte.
Dit jaar klinkt het eerste startschot voor jeugd tot en met 15 jaar om 16.00 uur, de dames en funklasse gaan om 17.00 uur van start en de senioren vertrekken uit de startblokken om 18.00 uur.
Kijk voor meer informatie en voorinschrijven op www.atbsintmaarten.nl